FACOM - SCHROEVENDRAAIER PROTWIST SLEUF 12X200-SHOCK - ATWH12X200CK
FACOM
KopiërenKopiëren
FACOM - SCHROEVENDRAAIER PROTWIST SLEUF  12X200-SHOCK
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Bledbreedte - 12 mm
  • Bleddikte - 2 mm
  • Uitvoering - Recht
  • Totale lengte - 325 mm
  • Geïsoleerd - ja
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
ATWH12X200CK
Ref leverancier
ATWH12X200CK
Ref commercieel
Bledbreedte:
12 mm
Bleddikte:
2 mm
Uitvoering:
Recht
Totale lengte:
325 mm
Geïsoleerd:
ja
Klinglengte:
200 mm
Klingdiameter:
10 mm