GEWISS - SMART[4]HB 2M C.PAS.DALI ASI.5700K - GWS4223AC857
GEWISS
KopiërenKopiëren
GEWISS - SMART[4]HB 2M C.PAS.DALI ASI.5700K
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Beschermingsgraad (IP) - IP66
  • Max. systeemvermogen - 95 W
  • Kleurtemperatuur - 5700 K
  • Lamptype - LED niet uitwisselbaar
  • Lichtkleur - Wit
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
2.369 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
GWS4223AC857
Ref leverancier
GWS4223AC857
Ref commercieel
Beschermingsgraad (IP):
IP66
Max. systeemvermogen:
95 W
Kleurtemperatuur:
5700 K
Lamptype:
LED niet uitwisselbaar
Lichtkleur:
Wit
Stralingshoek:
Breedstralend 40-80°
Dimbaar DALI:
ja
Dimbaar 1-10 V:
nee
Met lichtbron:
ja
Nominale spanning:
220...240 V
Kleur behuizing:
Grijs
Dimbaar 0-10 V:
nee
Lamphouder:
Zonder
Geschikt voor aantal lampen:
2
Geschikt voor bijkomende lamp:
Type controller:
LED besturingsapparatuur stroomgestuurd
Materiaal behuizing:
Kunststof
Voorschakelapparaat inbegrepen:
Spanningstype:
AC
Dimming fabrikantspecifiek:
Dimbaar Zigbee:
Lichtverdeling:
Asymmetrisch
Nominale stroom:
250 mA
Dimming programmeerbaar:
Verwisselbare voorschakelapparatuur:
Dimbaar RF:
Slagvastheid:
IK08
Dimbaar DMX:
Dimbaar DSI:
Dimbaar faseafsnijding:
Geschikt voor noodverlichting:
Dimbaar faseaansnijding:
Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1:
-30...50 °C
Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd):
Lichtverdeler:
Refractorlens
Dimbaar LineSwitch:
Dimbaar netspanningsmodulatie:
Dimbaar Sine Wave Reduction:
Kleurweergave-index:
80-89 (klasse 1B)
Dimbaar Touch and Dim:
Dimbaar met push-button:
Breedte:
254 mm
Aansluitwijze:
Steekklem
Reflector:
Hoogglans
Lengte:
700 mm
Reflectormateriaal:
Kunststof
Constante lichtstroom regeling:
Kleur consistentie (McAdam ellips):
SDCM3
Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq):
90 %
Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq):
10 %
Beschermingsklasse:
I
Verlichtingsarmatuur Brandwerendheid "D":
Kleur reflector:
Zilver
Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11:
850 °C - 30 s
Arbeidsfactor:
0.9
Kleurtemperatuur regelbaar:
Stralingshoek regelbaar:
Lichtstroom regelbaar:
Traploos
Hoogte/diepte:
113 mm
Soort bedrading:
met doorvoerbedrading
Aantal polen:
5
Geleiderdoorsnede:
max 2,5 mm²