nVent Eriflex - Geïsoleerd gevlochten geleider IBSHY32-430 - 558588
nVent Eriflex
KopiërenKopiëren
nVent Eriflex - Geïsoleerd gevlochten geleider IBSHY32-430
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Materiaal kern - Koper
  • Nominale geleiderdoorsnede - 32 mm²
  • Constructieklasse kern - Klasse 5 = soepel
  • Gevlochten - ja
  • Vorm kern - Vlak
Verpakkingsinfo
  • 12 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
558588
Ref leverancier
558588
Ref commercieel
IBSHY32-430
Materiaal kern:
Koper
Nominale geleiderdoorsnede:
32 mm²
Constructieklasse kern:
Klasse 5 = soepel
Gevlochten:
ja
Vorm kern:
Vlak
Lengte:
430 mm
Geleideroppervlakte:
Vertind
Met kabelschoenen:
ja
Kabelbreedte circa:
11 mm
Kabelhoogte circa:
5 mm