SIEMENS - CONTACTOR,AC-6B, 12.5KVAR/400V, 2NC, 24 V AC, 50/60HZ, 3-POLE, SIZE S00 SCREW TE - 3RT26171AB05
SIEMENS
KopiërenKopiëren
SIEMENS - CONTACTOR,AC-6B, 12.5KVAR/400V, 2NC, 24 V AC, 50/60HZ, 3-POLE, SIZE S00 SCREW TE
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Nominale stuurspanning Us bij AC 50Hz - 24 V
  • Nominale stuurspanning Us bij DC - 0 V
  • Type spanning voor bekrachtiging - AC
  • Aantal hulpcontacten als maakcontact - 0
  • Aantal hulpcontacten als verbreekcontact - 2
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
106 Kg CO₂-eq
Leveranciersverklaring
EAN
Ref Cebeo
3RT26171AB05
Ref leverancier
3RT26171AB05
Ref commercieel
Nominale stuurspanning Us bij AC 50Hz:
24 V
Nominale stuurspanning Us bij DC:
0 V
Type spanning voor bekrachtiging:
AC
Aantal hulpcontacten als maakcontact:
0
Aantal hulpcontacten als verbreekcontact:
Nominale stuurspanning Us bij AC 60Hz:
24 V
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit:
Schroefaansluiting
Aantal hoofdcontacten als maakcontact:
3
Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact:
Nominaal blindvermogen bij 400V, 50Hz:
12.5 kvar
Product Carbon Footprint (CO2):
Leveranciersverklaring
CONTACTOR,AC-6B, 12.5KVAR/400V, 2NC, 24 V AC, 50/60HZ, 3-POLE, SIZE S00 SCREW TERMINAL