SIEMENS - CONTACTOR, AC-6B, 50KVAR/400V, 1NO+1NC, 110V AC, 50HZ, 3-POLE, SIZE S2 SCREW TER - 3RT26361AF03
SIEMENS
KopiërenKopiëren
SIEMENS - CONTACTOR, AC-6B, 50KVAR/400V, 1NO+1NC, 110V AC, 50HZ, 3-POLE, SIZE S2 SCREW TER
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Nominale stuurspanning Us bij AC 50Hz - 110 V
  • Type spanning voor bekrachtiging - AC
  • Aantal hulpcontacten als maakcontact - 1
  • Aantal hulpcontacten als verbreekcontact - 1
  • Aansluitwijze hoofdstroomcircuit - Schroefaansluiting
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
106 Kg CO₂-eq
Leveranciersverklaring
EAN
Ref Cebeo
3RT26361AF03
Ref leverancier
3RT26361AF03
Ref commercieel
Nominale stuurspanning Us bij AC 50Hz:
110 V
Type spanning voor bekrachtiging:
AC
Aantal hulpcontacten als maakcontact:
1
Aantal hulpcontacten als verbreekcontact:
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit:
Schroefaansluiting
Aantal hoofdcontacten als maakcontact:
3
Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact:
Nominaal blindvermogen bij 400V, 50Hz:
50 kvar
Product Carbon Footprint (CO2):
Leveranciersverklaring
CONTACTOR, AC-6B, 50KVAR/400V, 1NO+1NC, 110V AC, 50HZ, 3-POLE, SIZE S2 SCREW TERMINAL