SOLER EN PALAU
KopiërenKopiëren
SOLER EN PALAU - Aansluitstuk (mof) - rond - flexibel - toevoer/afvoer ACOPEL F400-200/160N
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Materiaal - Kunststof
  • Vorm - Rond
  • Diameter kanaalaansluiting - 400 mm
  • Werklengte - 160 mm
  • Kanaalbreedte - 0 mm
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
AC0PELF400200160N
Ref leverancier
Ref commercieel
ACOPEL F400-200/160 N
Materiaal:
Kunststof
Vorm:
Rond
Diameter kanaalaansluiting:
400 mm
Werklengte:
160 mm
Kanaalbreedte:
0 mm
Aansluiting:
Klemband
Kanaalhoogte:
0 mm