SOLER EN PALAU - Buisventilator - TCBT/4-560/H-B - 230-400V 50Hz - V5 - 1,35kW - 4,2A - 5603994500
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
Materiaal behuizing - Staal
Luchthoeveelheid onbelast - 13369 m³/h
2 toeren motor - nee
Beschermingsgraad (IP) - IP65
Aansluitspanning - 400 V
Verpakkingsinfo
1 stuk(s)
Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
TCBT/4-560/H3
Ref leverancier
Ref commercieel
TCBT/4-560/H-B (230/400V50HZ) V5
Materiaal behuizing:
Staal
Luchthoeveelheid onbelast:
13369 m³/h
2 toeren motor:
nee
Beschermingsgraad (IP):
IP65
Aansluitspanning:
400 V
Maximale luchttemperatuur:
70 °C
Geschikt voor elektronische besturing:
nee
Met thermische beveiliging:
ja
Gelijkstroommotor:
Geschikt voor regeling met transfo:
ja
Elektrische aansluiting:
Aansluitklemmen
Geschikt voor zwakstroomregeling:
Kanaaldiameter:
560 mm
Geschikt voor frequentieregeling:
Opgenomen vermogen:
1.35 kW
Diameter van de behuizing:
655 mm
Aansluiting:
Flens
Indirecte aandrijving:
Lengte:
240 mm