SOLER EN PALAU - Buisventilator - TTT/4-560/L N - 0,75kW - 230-400V 50Hz - 5115410400
SOLER EN PALAU
KopiërenKopiëren
SOLER EN PALAU - Buisventilator - TTT/4-560/L N - 0,75kW - 230-400V 50Hz
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Materiaal behuizing - Staal
  • Luchthoeveelheid onbelast - 11520 m³/h
  • 2 toeren motor - nee
  • Beschermingsgraad (IP) - IP55
  • Aansluitspanning - 400 V
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
TTT4560HLN0,75KW2304
Ref leverancier
Ref commercieel
TTT/4-560/L N 0,75KW (230/400V50HZ)
Materiaal behuizing:
Staal
Luchthoeveelheid onbelast:
11520 m³/h
2 toeren motor:
nee
Beschermingsgraad (IP):
IP55
Aansluitspanning:
400 V
Maximale luchttemperatuur:
120 °C
Geschikt voor elektronische besturing:
nee
Met thermische beveiliging:
Gelijkstroommotor:
Geschikt voor regeling met transfo:
Elektrische aansluiting:
Aansluitklemmen
Geschikt voor zwakstroomregeling:
Kanaaldiameter:
620 mm
Geschikt voor frequentieregeling:
ja
Opgenomen vermogen:
1.26 kW
Diameter van de behuizing:
655 mm
Aansluiting:
Flens
Indirecte aandrijving:
ja
Lengte:
450 mm