SOLER EN PALAU - Ventilator in-line TD-350/125 ECOWATT - 90-260V 50/60Hz - RE - 5211022800
SOLER EN PALAU
KopiërenKopiëren
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Materiaal behuizing - Kunststof
  • Luchthoeveelheid onbelast - 375.856 m³/h
  • 2 toeren motor - nee
  • Beschermingsgraad (IP) - IP44
  • Aansluitspanning - 230 V
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
1.018 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
TD350125EC0WATT
Ref leverancier
Ref commercieel
TD-350/125 ECOWATT (90-260V 50/60Hz
Materiaal behuizing:
Kunststof
Luchthoeveelheid onbelast:
375.856 m³/h
2 toeren motor:
nee
Beschermingsgraad (IP):
IP44
Aansluitspanning:
230 V
Maximale luchttemperatuur:
60 °C
Geschikt voor elektronische besturing:
ja
Met thermische beveiliging:
ja
Gelijkstroommotor:
Geschikt voor regeling met transfo:
nee
Elektrische aansluiting:
Aansluitklemmen
Geschikt voor zwakstroomregeling:
Kanaaldiameter:
123 mm
Geschikt voor frequentieregeling:
Opgenomen vermogen:
0.022 kW
Diameter van de behuizing:
176 mm
Aansluiting:
Flens
Indirecte aandrijving:
Lengte:
258 mm
Poolomschakelbaar:
Product Carbon Footprint (CO2):
Sonepar-schatting
Kanaalventilator TD-350/125 ECOWATT RE
Ventilator in-line ECOWATT - 2420tpm - 22W - 360m³/u - Ø125mm