SOLER EN PALAU - Ventilator in-line TD-4000/355 MIXVENT TRIF - 400/440V 50/60Hz - N8 - 5211999900
SOLER EN PALAU
KopiërenKopiëren
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Materiaal behuizing - Staal
  • Luchthoeveelheid onbelast - 3163 m³/h
  • 2 toeren motor - nee
  • Beschermingsgraad (IP) - IP54
  • Aansluitspanning - 400 V
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
TD4000355TRIF40
Ref leverancier
Ref commercieel
TD-4000/355 TRIF (400/440V50/60HZ)
Materiaal behuizing:
Staal
Luchthoeveelheid onbelast:
3163 m³/h
2 toeren motor:
nee
Beschermingsgraad (IP):
IP54
Aansluitspanning:
400 V
Maximale luchttemperatuur:
70 °C
Geschikt voor elektronische besturing:
nee
Met thermische beveiliging:
ja
Gelijkstroommotor:
Geschikt voor regeling met transfo:
Elektrische aansluiting:
Aansluitklemmen
Geschikt voor zwakstroomregeling:
Kanaaldiameter:
354 mm
Geschikt voor frequentieregeling:
ja
Opgenomen vermogen:
0.31 kW
Diameter van de behuizing:
426 mm
Aansluiting:
Steekeind
Indirecte aandrijving:
Lengte:
474 mm
Poolomschakelbaar:
Kanaalventilator TD-4000/355 TRIF N8
Motoren Klasse F, met kogellagers en thermische beveiliging.
IP54.Toerenregelbaar door frequentieregelaar.Voeding:3-fasen 400V-50/60Hz (model 4000) of 400V-50Hz (model 6000)Merk S&P model TD-4000/355 TRIF (400/440V50/60HZ) N8.