WALDMANN
KopiërenKopiëren
WALDMANN - Tiefstrahler HIAL 37000/840/W/DALI, 262W/220-240V/50/60HZ/IP65/SKI, Optik: breit
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Beschermingsgraad (IP) - IP65
  • Max. systeemvermogen - 262 W
  • Kleurtemperatuur - 4000 K
  • Lamptype - LED niet uitwisselbaar
  • Lichtkleur - Wit
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
5.067 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
Ref leverancier
Ref commercieel
804839
Beschermingsgraad (IP):
IP65
Max. systeemvermogen:
262 W
Kleurtemperatuur:
4000 K
Lamptype:
LED niet uitwisselbaar
Lichtkleur:
Wit
Stralingshoek:
Extreem breedstralend >80°
Dimbaar DALI:
ja
Dimbaar 1-10 V:
nee
Met lichtbron:
ja
Nominale spanning:
220...243 V
Kleur behuizing:
Aluminium
Dimbaar 0-10 V:
nee
Lamphouder:
Zonder
Geschikt voor aantal lampen:
4
Geschikt voor bijkomende lamp:
Type controller:
LED besturingsapparatuur stroomgestuurd
Materiaal behuizing:
Aluminium
Voorschakelapparaat inbegrepen:
Spanningstype:
AC
Dimming fabrikantspecifiek:
Dimbaar Zigbee:
Lichtverdeling:
Symmetrisch
Dimming programmeerbaar:
Dimbaar RF:
Dimbaar DMX:
Dimbaar DSI:
Dimbaar faseafsnijding:
Geschikt voor lampvermogen:
262 W
Geschikt voor noodverlichting:
Dimbaar faseaansnijding:
Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1:
-30...50 °C
Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd):
Lichtverdeler:
Diffuserlens/optiek/paneel
Dimbaar LineSwitch:
Dimbaar netspanningsmodulatie:
Dimbaar Sine Wave Reduction:
Kleurweergave-index:
80-89 (klasse 1B)
Dimbaar Touch and Dim:
Dimbaar met push-button:
Breedte:
480 mm
Aansluitwijze:
Overig
Reflector:
Zonder
Lengte:
585 mm
Constante lichtstroom regeling:
Kleur consistentie (McAdam ellips):
SDCM3
Beschermingsklasse:
I
Verlichtingsarmatuur Brandwerendheid "D":
Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11:
650 °C - 30 s
Arbeidsfactor:
0.95
Kleurtemperatuur regelbaar:
Armatuurrendement:
152.67175572519 lm/W
Stralingshoek regelbaar:
Nominale lichtstroom volgens IEC 62722-2-1:
40000 lm
Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015:
Niet noodzakelijk
Lichtstroom regelbaar:
Hoogte/diepte:
117 mm
Soort bedrading:
Eind-afsluiting
Aantal polen:
3
Geleiderdoorsnede:
1.5 mm²