WEIDMUELLER - Indication- and signal lamp WIL-LXXXX-RXPS-5700-1040-M12X-X0 - 2899390000
WEIDMUELLER
KopiërenKopiëren
WEIDMUELLER - Indication- and signal lamp WIL-LXXXX-RXPS-5700-1040-M12X-X0
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Lampvermogen - 26.6...26.6 W
  • Lichtstroom - 2719...2719 lm
  • Stralingshoek - 100...100 °
  • Lichtkleur volgens EN 12464-1 - Koel > 5300 K
  • Lampspanning - 24...24 V
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
Ref leverancier
Ref commercieel
WIL-LXXXX-RXPS-5700-1040-M12X-X0
Lampvermogen:
26.6...26.6 W
Lichtstroom:
2719...2719 lm
Stralingshoek:
100...100 °
Lichtkleur volgens EN 12464-1:
Koel > 5300 K
Lampspanning:
24...24 V
Bedrijfsstroom, nominale stroom:
1108.3...1108.3 mA
Breedte:
1040 mm
Beschermingsgraad (IP):
IP67
Lengte:
40 mm
Hoogte:
42 mm