EATON - DMM-125/3/SE4/P-G - 197324
EATON
KopiërenKopiëren
EATON - DMM-125/3/SE4/P-G
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Aantal polen - 3
  • Nom. continustroom Iu - 125 A
  • Apparaatbouwvorm - Compleet toestel in behuizing
  • Uitvoering van het bedieningselement - Lange draaigreep
  • Kleur bedieningselement - Grijs
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
165 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
197324
Ref leverancier
197324
Ref commercieel
Aantal polen:
3
Nom. continustroom Iu:
125 A
Apparaatbouwvorm:
Compleet toestel in behuizing
Uitvoering van het bedieningselement:
Lange draaigreep
Kleur bedieningselement:
Grijs
Uitvoering als hoofdschakelaar:
nee
Uitvoering als werkschakelaar:
ja
Uitvoering als noodstopinrichting:
nee
Uitvoering als veiligheidsschakelaar:
Uitvoering als omkeerschakelaar:
Bedrijfsspanning (meetspanning):
690 V
Aantal hulpcontacten als maakcontact:
Schakelvermogen bij 400 V:
37 kW
Aantal schakelaars:
1
Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC:
690 V
Vergrendelbaar:
ja
Geschikt voor frontmontage 4-gats:
Geschikt voor frontmontage centraal:
Geschikt voor verdelerinbouw:
Aantal hulpcontacten als verbreekcontact:
Nom. continustroom, AC-23, 400 V:
66 A
Beschermingsgraad frontzijde (IP):
IP65
Nom. continustroom, AC-21, 400 V:
125 A
Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq:
30 kA
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V:
0 kW
Motoraandrijving optioneel:
Uitschakelspoel optioneel:
Toegelaten korte-duur stroom Icw:
2.5 kA
Aantal hulpcontacten als wisselcontact:
Vloermontage:
Geschikt voor tussenbouw:
Nom. vermogen, AC-23, 400 V:
30 kW
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit:
Schroefaansluiting
Beschermingsgraad (NEMA):
12
Motoraandrijving geïntegreerd:
Met voorbereidde bekabeling:
Breedte:
300 mm
Hoogte:
400 mm
Diepte:
216 mm
Breedte in module-eenheden:
6
Product Carbon Footprint (CO2):
Sonepar-schatting
Stalen behuizing met lastscheider 125A 3P draaigreep grijs vergrendelbaar