EATON - DUMECO DMV160N/3 M6 - 1814178
EATON
KopiërenKopiëren
EATON - DUMECO DMV160N/3 M6
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Aantal polen - 3
  • Nom. continustroom Iu - 160 A
  • Apparaatbouwvorm - Compleet toestel in behuizing
  • Uitvoering van het bedieningselement - Overig
  • Kleur bedieningselement - Overig
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
165 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
DMV160N3
Ref leverancier
Ref commercieel
DMV160N/3
Aantal polen:
3
Nom. continustroom Iu:
160 A
Apparaatbouwvorm:
Compleet toestel in behuizing
Uitvoering van het bedieningselement:
Overig
Kleur bedieningselement:
Overig
Uitvoering als hoofdschakelaar:
ja
Uitvoering als werkschakelaar:
ja
Uitvoering als noodstopinrichting:
Uitvoering als veiligheidsschakelaar:
nee
Uitvoering als omkeerschakelaar:
nee
Bedrijfsspanning (meetspanning):
690 V
Aantal hulpcontacten als maakcontact:
0
Schakelvermogen bij 400 V:
90 kW
Aantal schakelaars:
1
Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC:
690 V
Vergrendelbaar:
Geschikt voor frontmontage 4-gats:
Geschikt voor frontmontage centraal:
Geschikt voor verdelerinbouw:
Aantal hulpcontacten als verbreekcontact:
Nom. continustroom, AC-23, 400 V:
154 A
Beschermingsgraad frontzijde (IP):
IP20
Nom. continustroom, AC-21, 400 V:
160 A
Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq:
100 kA
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V:
0 kW
Motoraandrijving optioneel:
Uitschakelspoel optioneel:
Toegelaten korte-duur stroom Icw:
8 kA
Aantal hulpcontacten als wisselcontact:
0
Vloermontage:
Geschikt voor tussenbouw:
Nom. vermogen, AC-23, 400 V:
90 kW
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit:
Schroefaansluiting
Beschermingsgraad (NEMA):
Motoraandrijving geïntegreerd:
Met voorbereidde bekabeling:
Breedte:
131 mm
Hoogte:
70 mm
Diepte:
168 mm
Product Carbon Footprint (CO2):
Sonepar-schatting
Lastscheider DUMECO 160A 3P, M6, zonder as en draaigreep