EATON - DUMECO DMV250N/3 knop+H170 - 1814420
EATON
KopiërenKopiëren
EATON - DUMECO DMV250N/3 knop+H170
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Aantal polen - 3
  • Nom. continustroom Iu - 250 A
  • Apparaatbouwvorm - Compleet toestel in behuizing
  • Uitvoering van het bedieningselement - Lange draaigreep
  • Kleur bedieningselement - Overig
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
165 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
DMV250N3SH
Ref leverancier
Ref commercieel
DMV250N/3+SH
Aantal polen:
3
Nom. continustroom Iu:
250 A
Apparaatbouwvorm:
Compleet toestel in behuizing
Uitvoering van het bedieningselement:
Lange draaigreep
Kleur bedieningselement:
Overig
Uitvoering als hoofdschakelaar:
nee
Uitvoering als werkschakelaar:
nee
Uitvoering als noodstopinrichting:
ja
Uitvoering als veiligheidsschakelaar:
Uitvoering als omkeerschakelaar:
Bedrijfsspanning (meetspanning):
690 V
Aantal hulpcontacten als maakcontact:
0
Schakelvermogen bij 400 V:
140 kW
Aantal schakelaars:
1
Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC:
690 V
Vergrendelbaar:
Geschikt voor frontmontage 4-gats:
Geschikt voor frontmontage centraal:
Geschikt voor verdelerinbouw:
ja
Aantal hulpcontacten als verbreekcontact:
Nom. continustroom, AC-23, 400 V:
250 A
Beschermingsgraad frontzijde (IP):
IP20
Nom. continustroom, AC-21, 400 V:
250 A
Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq:
0 kA
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V:
0 kW
Motoraandrijving optioneel:
Uitschakelspoel optioneel:
Toegelaten korte-duur stroom Icw:
12 kA
Aantal hulpcontacten als wisselcontact:
0
Vloermontage:
Geschikt voor tussenbouw:
Nom. vermogen, AC-23, 400 V:
147 kW
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit:
Schroefaansluiting
Beschermingsgraad (NEMA):
Overig
Motoraandrijving geïntegreerd:
Met voorbereidde bekabeling:
Breedte:
167 mm
Hoogte:
130 mm
Diepte:
227 mm
Product Carbon Footprint (CO2):
Sonepar-schatting
Lastscheider DUMECO 250A 3P, M8, draaigreep K3KCB, as=170mm