EATON - Lastscheider P3-100/I5-RT/N 100A, 4p - 207383
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
Aantal polen - 4
Nom. continustroom Iu - 100 A
Apparaatbouwvorm - Compleet toestel in behuizing
Uitvoering van het bedieningselement - Korte draaigreep
Kleur bedieningselement - Rood
Verpakkingsinfo
1 stuk(s)
Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
165 Kg CO₂-eq
EAN
Ref Cebeo
P3100I5RTN
Ref leverancier
207383
Ref commercieel
P3-100/I5-RT/N
Aantal polen:
4
Nom. continustroom Iu:
100 A
Apparaatbouwvorm:
Compleet toestel in behuizing
Uitvoering van het bedieningselement:
Korte draaigreep
Kleur bedieningselement:
Rood
Uitvoering als hoofdschakelaar:
nee
Uitvoering als werkschakelaar:
nee
Uitvoering als noodstopinrichting:
ja
Uitvoering als veiligheidsschakelaar:
Uitvoering als omkeerschakelaar:
Bedrijfsspanning (meetspanning):
690 V
Aantal hulpcontacten als maakcontact:
0
Schakelvermogen bij 400 V:
55 kW
Aantal schakelaars:
1
Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC:
690 V
Vergrendelbaar:
Geschikt voor frontmontage 4-gats:
Geschikt voor frontmontage centraal:
Geschikt voor verdelerinbouw:
Aantal hulpcontacten als verbreekcontact:
Nom. continustroom, AC-23, 400 V:
100 A
Beschermingsgraad frontzijde (IP):
IP65
Nom. continustroom, AC-21, 400 V:
100 A
Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq:
80 kA
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V:
37 kW
Motoraandrijving optioneel:
Uitschakelspoel optioneel:
Toegelaten korte-duur stroom Icw:
2 kA
Aantal hulpcontacten als wisselcontact:
Vloermontage:
ja
Geschikt voor tussenbouw:
Nom. vermogen, AC-23, 400 V:
55 kW
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit:
Schroefaansluiting
Beschermingsgraad (NEMA):
12
Motoraandrijving geïntegreerd:
Met voorbereidde bekabeling:
Breedte:
200 mm
Hoogte:
280 mm
Diepte:
162 mm