EATON - Lastscheider P3-63/I4-SI/N-SW 63A, 4p - 207366
EATON
KopiërenKopiëren
EATON - Lastscheider P3-63/I4-SI/N-SW 63A, 4p
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Aantal polen - 4
  • Nom. continustroom Iu - 63 A
  • Apparaatbouwvorm - Compleet toestel in behuizing
  • Uitvoering van het bedieningselement - Deurkoppelingsdraaiaandrijving
  • Kleur bedieningselement - Zwart
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
165 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
P363I4SINSW
Ref leverancier
207366
Ref commercieel
P3-63/I4-SI/N-SW
Aantal polen:
4
Nom. continustroom Iu:
63 A
Apparaatbouwvorm:
Compleet toestel in behuizing
Uitvoering van het bedieningselement:
Deurkoppelingsdraaiaandrijving
Kleur bedieningselement:
Zwart
Uitvoering als hoofdschakelaar:
nee
Uitvoering als werkschakelaar:
nee
Uitvoering als noodstopinrichting:
Uitvoering als veiligheidsschakelaar:
ja
Uitvoering als omkeerschakelaar:
Bedrijfsspanning (meetspanning):
690 V
Aantal hulpcontacten als maakcontact:
0
Schakelvermogen bij 400 V:
30 kW
Aantal schakelaars:
1
Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC:
690 V
Vergrendelbaar:
ja
Geschikt voor frontmontage 4-gats:
Geschikt voor frontmontage centraal:
Geschikt voor verdelerinbouw:
Aantal hulpcontacten als verbreekcontact:
Nom. continustroom, AC-23, 400 V:
63 A
Beschermingsgraad frontzijde (IP):
IP65
Nom. continustroom, AC-21, 400 V:
63 A
Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq:
100 kA
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V:
30 kW
Motoraandrijving optioneel:
Uitschakelspoel optioneel:
Toegelaten korte-duur stroom Icw:
1.26 kA
Aantal hulpcontacten als wisselcontact:
Vloermontage:
Geschikt voor tussenbouw:
Nom. vermogen, AC-23, 400 V:
30 kW
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit:
Schroefaansluiting
Beschermingsgraad (NEMA):
12
Motoraandrijving geïntegreerd:
Met voorbereidde bekabeling:
Breedte:
160 mm
Hoogte:
180 mm
Diepte:
139 mm
Product Carbon Footprint (CO2):
Sonepar-schatting
Veiligheidsschakelaar, 3-polig + N, 63 A, NOOD-HOLD-functie, Afsluitbaar in de 0-stand met dekselvergrendeling, Opbouw, met waarschuwingsschild 'veiligheidsschakelaar