EATON - Lastscheider P3-63/M4/K2-PG - 172811
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
Aantal polen - 3
Nom. continustroom Iu - 63 A
Apparaatbouwvorm - Inbouwapparaat vaste inbouw techniek
Uitvoering van het bedieningselement - Korte draaigreep
Kleur bedieningselement - Grijs
Verpakkingsinfo
1 stuk(s)
Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
165 Kg CO₂-eq
EAN
Ref Cebeo
P363M4K2PG
Ref leverancier
172811
Ref commercieel
P3-63/M4/K2-PG
Aantal polen:
3
Nom. continustroom Iu:
63 A
Apparaatbouwvorm:
Inbouwapparaat vaste inbouw techniek
Uitvoering van het bedieningselement:
Korte draaigreep
Kleur bedieningselement:
Grijs
Uitvoering als hoofdschakelaar:
ja
Uitvoering als werkschakelaar:
ja
Uitvoering als noodstopinrichting:
nee
Uitvoering als veiligheidsschakelaar:
nee
Uitvoering als omkeerschakelaar:
Bedrijfsspanning (meetspanning):
600...690 V
Aantal hulpcontacten als maakcontact:
0
Schakelvermogen bij 400 V:
30 kW
Aantal schakelaars:
1
Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC:
690 V
Vergrendelbaar:
Geschikt voor frontmontage 4-gats:
Geschikt voor frontmontage centraal:
Geschikt voor verdelerinbouw:
Aantal hulpcontacten als verbreekcontact:
Nom. continustroom, AC-23, 400 V:
63 A
Beschermingsgraad frontzijde (IP):
IP65
Nom. continustroom, AC-21, 400 V:
63 A
Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq:
100 kA
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V:
30 kW
Motoraandrijving optioneel:
Uitschakelspoel optioneel:
Toegelaten korte-duur stroom Icw:
1.26 kA
Aantal hulpcontacten als wisselcontact:
Vloermontage:
Geschikt voor tussenbouw:
Nom. vermogen, AC-23, 400 V:
30 kW
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit:
Schroefaansluiting
Beschermingsgraad (NEMA):
12
Motoraandrijving geïntegreerd:
Met voorbereidde bekabeling:
Breedte:
100 mm
Hoogte:
84 mm
Diepte:
340 mm