EATON - Lastscheider P3-63/V/SVB-SW/N/HI11 63A, 4p - 074470
EATON
KopiërenKopiëren
EATON - Lastscheider P3-63/V/SVB-SW/N/HI11 63A, 4p
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Aantal polen - 4
  • Nom. continustroom Iu - 63 A
  • Apparaatbouwvorm - Inbouwapparaat vaste inbouw techniek
  • Uitvoering van het bedieningselement - Deurkoppelingsdraaiaandrijving
  • Kleur bedieningselement - Zwart
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
165 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
P363VSVBSWNHI11
Ref leverancier
074470
Ref commercieel
P3-63/V/SVB-SW/N/HI11
Aantal polen:
4
Nom. continustroom Iu:
63 A
Apparaatbouwvorm:
Inbouwapparaat vaste inbouw techniek
Uitvoering van het bedieningselement:
Deurkoppelingsdraaiaandrijving
Kleur bedieningselement:
Zwart
Uitvoering als hoofdschakelaar:
ja
Uitvoering als werkschakelaar:
ja
Uitvoering als noodstopinrichting:
nee
Uitvoering als veiligheidsschakelaar:
nee
Uitvoering als omkeerschakelaar:
Bedrijfsspanning (meetspanning):
690 V
Aantal hulpcontacten als maakcontact:
1
Schakelvermogen bij 400 V:
30 kW
Aantal schakelaars:
1
Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC:
690 V
Vergrendelbaar:
Geschikt voor frontmontage 4-gats:
Geschikt voor frontmontage centraal:
Geschikt voor verdelerinbouw:
Aantal hulpcontacten als verbreekcontact:
Nom. continustroom, AC-23, 400 V:
63 A
Beschermingsgraad frontzijde (IP):
IP65
Nom. continustroom, AC-21, 400 V:
63 A
Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq:
100 kA
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V:
30 kW
Motoraandrijving optioneel:
Uitschakelspoel optioneel:
Toegelaten korte-duur stroom Icw:
1.26 kA
Aantal hulpcontacten als wisselcontact:
0
Vloermontage:
Geschikt voor tussenbouw:
Nom. vermogen, AC-23, 400 V:
30 kW
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit:
Schroefaansluiting
Beschermingsgraad (NEMA):
Motoraandrijving geïntegreerd:
Met voorbereidde bekabeling:
Breedte:
114 mm
Hoogte:
102 mm
Diepte:
147 mm
Product Carbon Footprint (CO2):
Sonepar-schatting
Hoofdschakelaar, 3-polig + N + 1MC + 1VC, 63 A, NOOD-HOLD-functie, Afsluitbaar in 0-stand, tussenbouw