EATON - Lastscheider P5-125/EA/SVB-SW 125A, 3p - 280911
EATON
KopiërenKopiëren
EATON - Lastscheider P5-125/EA/SVB-SW 125A, 3p
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Aantal polen - 3
  • Nom. continustroom Iu - 125 A
  • Apparaatbouwvorm - Inbouwapparaat vaste inbouw techniek
  • Uitvoering van het bedieningselement - Deurkoppelingsdraaiaandrijving
  • Kleur bedieningselement - Zwart
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
165 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
P5125EASVBSW
Ref leverancier
280911
Ref commercieel
P5-125/EA/SVB-SW
Aantal polen:
3
Nom. continustroom Iu:
125 A
Apparaatbouwvorm:
Inbouwapparaat vaste inbouw techniek
Uitvoering van het bedieningselement:
Deurkoppelingsdraaiaandrijving
Kleur bedieningselement:
Zwart
Uitvoering als hoofdschakelaar:
ja
Uitvoering als werkschakelaar:
ja
Uitvoering als noodstopinrichting:
nee
Uitvoering als veiligheidsschakelaar:
nee
Uitvoering als omkeerschakelaar:
Bedrijfsspanning (meetspanning):
690 V
Aantal hulpcontacten als maakcontact:
0
Schakelvermogen bij 400 V:
45 kW
Aantal schakelaars:
1
Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC:
690 V
Vergrendelbaar:
Geschikt voor frontmontage 4-gats:
Geschikt voor frontmontage centraal:
Geschikt voor verdelerinbouw:
Aantal hulpcontacten als verbreekcontact:
Nom. continustroom, AC-23, 400 V:
125 A
Beschermingsgraad frontzijde (IP):
IP65
Nom. continustroom, AC-21, 400 V:
125 A
Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq:
30 kA
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V:
37 kW
Motoraandrijving optioneel:
Uitschakelspoel optioneel:
Toegelaten korte-duur stroom Icw:
2.5 kA
Aantal hulpcontacten als wisselcontact:
Vloermontage:
Geschikt voor tussenbouw:
Nom. vermogen, AC-23, 400 V:
45 kW
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit:
Frameklem
Beschermingsgraad (NEMA):
12
Motoraandrijving geïntegreerd:
Met voorbereidde bekabeling:
Breedte:
130 mm
Hoogte:
150 mm
Diepte:
115 mm
Product Carbon Footprint (CO2):
Sonepar-schatting
Hoofdschakelaar, 3-polig, 125 A, NOOD-HOLD-functie, Afsluitbaar in 0-stand, inbouw