EATON - PSG480F24RM - 172885
EATON
KopiërenKopiëren
EATON - PSG480F24RM
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Spanningstype voedingsspanning - AC
  • 1e secundaire spanning - 24 V
  • Max. uitgangsstroom 1 - 20 A
  • Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz - 320...600 V
  • Nom. voedingsspanning bij DC - 0 V
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
PSG480F24RM
Ref leverancier
172885
Ref commercieel
PSG480F24RM
Spanningstype voedingsspanning:
AC
1e secundaire spanning:
24 V
Max. uitgangsstroom 1:
20 A
Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz:
320...600 V
Nom. voedingsspanning bij DC:
0 V
2e secundaire spanning:
0 V
3e secundaire spanning:
0 V
Max. uitgangsstroom 2:
0 A
Max. uitgangsstroom 3:
0 A
Secundaire spanning instelbaar:
ja
Nominale waarde uitgangsspanning 1:
24 V
Nominale waarde uitgangsspanning 2:
0 V
Nominale waarde uitgangsspanning 3:
0 V
Nominale waarde uitgangsstroom 1:
20 A
Nominale waarde uitgangsstroom 2:
0 A
Nominale waarde uitgangsstroom 3:
0 A
Kortsluitvast:
ja
Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz:
Uitgangsspanning geregeld:
Opgenomen vermogen:
500 VA
Vermogensafgifte:
480 W
Gestabiliseerd:
Uitvoering elektrische aansluiting:
Schroefaansluiting
Draagrailmontage mogelijk:
Geschikt voor wandmontage:
nee
Modulaire uitvoering (DIN-rail):
Breedte in module-eenheden:
0
Inbouwbreedte:
140 mm
Inbouwhoogte:
121 mm
Directe montage mogelijk:
nee
Breedte:
155 mm
Hoogte:
170 mm
Diepte:
175 mm
Geschikt voor veiligheidsfunctie:
SIL conform IEC 61508:
Zonder
Performance level volgens EN ISO 13849-1:
Zonder
Beschermingsgraad (IP):
IP20
Beschermingsgraad (NEMA):
1
Voeding pri. 320-575VAC, sec. 24Vdc, 20A