EATON - Toebehoren frequentieregelaar DEX DEX-LM3-035 - 269543
EATON
KopiërenKopiëren
EATON - Toebehoren frequentieregelaar DEX DEX-LM3-035
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Aantal polen, primaire zijde - 3
  • Max. nom. bedrijfsspanning Ue - 750 V
  • Nominale (meet)stroom bij AC - 35...35 A
  • Meetwaarde inductiviteit - 1 mH
  • Beschermingsgraad (IP) - IP20
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
DEXLM3035
Ref leverancier
269543
Ref commercieel
DEX-LM3-035
Aantal polen, primaire zijde:
3
Max. nom. bedrijfsspanning Ue:
750 V
Nominale (meet)stroom bij AC:
35...35 A
Meetwaarde inductiviteit:
1 mH
Beschermingsgraad (IP):
IP20
Geschikt als netsmoorspoel:
nee
Geschikt als ontstoorsmoorspoel:
nee
Geschikt als uitgangssmoorspoel:
Geschikt als commutatiesmoorspoel:
Geschikt als afvlaksmoorspoel:
ja
Max. bedrijfsstroom (Ith) bij bedrijfsspanning DC:
35 A
Klok(meet)frequentie:
0 kHz
Nom. (meet)bedrijfsfrequentie:
0...400 Hz
Relatieve kortsluitspanning Uk:
0 %
Resonantiefrequentie:
0 Hz
Beschermingsgraad (NEMA):
Overig
Motorsmoorspoel, AC 3 fasen 35 A 1 mH, 750 V 50/60 Hz