EATON - Toebehoren frequentieregelaar DEX DEX-LM3-063 - 269545
EATON
KopiërenKopiëren
EATON - Toebehoren frequentieregelaar DEX DEX-LM3-063
  • Aantal polen, primaire zijde - 3
  • Max. nom. bedrijfsspanning Ue - 750 V
  • Nominale (meet)stroom bij AC - 63...63 A
  • Meetwaarde inductiviteit - 0.5 mH
  • Beschermingsgraad (IP) - IP00
Ref Cebeo
DEXLM3063
Ref leverancier
269545
Ref commercieel
DEX-LM3-063
Max. nom. bedrijfsspanning Ue:
750 V
Nominale (meet)stroom bij AC:
63...63 A
Meetwaarde inductiviteit:
0.5 mH
Beschermingsgraad (IP):
IP00
63 A
Klok(meet)frequentie:
0 kHz
Relatieve kortsluitspanning Uk:
0 %
Resonantiefrequentie:
0 Hz
Beschermingsgraad (NEMA):
Overig
Motorsmoorspoel, AC 3 fasen, 63 A, 0,5 mH, 750 V 50/60 Hz