EATON - Toebehoren frequentieregelaar DEX DEX-LM3-220 - 269560
EATON
KopiërenKopiëren
EATON - Toebehoren frequentieregelaar DEX DEX-LM3-220
  • Aantal polen, primaire zijde - 3
  • Max. nom. bedrijfsspanning Ue - 750 V
  • Nominale (meet)stroom bij AC - 220...220 A
  • Meetwaarde inductiviteit - 0.2 mH
Ref Cebeo
DEXLM3220
Ref leverancier
269560
Ref commercieel
DEX-LM3-220
Max. nom. bedrijfsspanning Ue:
750 V
Nominale (meet)stroom bij AC:
220...220 A
Meetwaarde inductiviteit:
0.2 mH
220 A
Klok(meet)frequentie:
0 kHz
Relatieve kortsluitspanning Uk:
0 %
Resonantiefrequentie:
0 Hz
Beschermingsgraad (NEMA):
Overig
Motorsmoorspoel, AC 3 fasen, 220 A, 0,2 mH, 750 V 50/60 Hz