EATON - Toebehoren frequentieregelaar DEX DEX-LM3-260 - 269561
EATON
KopiërenKopiëren
EATON - Toebehoren frequentieregelaar DEX DEX-LM3-260
  • Aantal polen, primaire zijde - 3
  • Max. nom. bedrijfsspanning Ue - 750 V
  • Nominale (meet)stroom bij AC - 260...260 A
  • Meetwaarde inductiviteit - 0.15 mH
Ref Cebeo
DEXLM3260
Ref leverancier
269561
Ref commercieel
DEX-LM3-260
Max. nom. bedrijfsspanning Ue:
750 V
Nominale (meet)stroom bij AC:
260...260 A
Meetwaarde inductiviteit:
0.15 mH
260 A
Klok(meet)frequentie:
0 kHz
Relatieve kortsluitspanning Uk:
0 %
Resonantiefrequentie:
0 Hz
Beschermingsgraad (NEMA):
Overig
Motorsmoorspoel, AC 3 fasen, 260 A, 0,15 mH, 750 V 50/60 Hz