EATON - Toebehoren frequentieregelaar DEX DEX-LN1-013 - 269496
EATON
KopiërenKopiëren
EATON - Toebehoren frequentieregelaar DEX DEX-LN1-013
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Aantal polen, primaire zijde - 1
  • Max. nom. bedrijfsspanning Ue - 260 V
  • Nominale (meet)stroom bij AC - 13...13 A
  • Meetwaarde inductiviteit - 2.25 mH
  • Beschermingsgraad (IP) - IP20
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
DEXLN1013
Ref leverancier
269496
Ref commercieel
DEX-LN1-013
Aantal polen, primaire zijde:
1
Max. nom. bedrijfsspanning Ue:
260 V
Nominale (meet)stroom bij AC:
13...13 A
Meetwaarde inductiviteit:
2.25 mH
Beschermingsgraad (IP):
IP20
Geschikt als netsmoorspoel:
ja
Geschikt als ontstoorsmoorspoel:
nee
Geschikt als uitgangssmoorspoel:
nee
Geschikt als commutatiesmoorspoel:
Geschikt als afvlaksmoorspoel:
Max. bedrijfsstroom (Ith) bij bedrijfsspanning DC:
13 A
Klok(meet)frequentie:
0 kHz
Nom. (meet)bedrijfsfrequentie:
50...60 Hz
Relatieve kortsluitspanning Uk:
4 %
Resonantiefrequentie:
0 Hz
Beschermingsgraad (NEMA):
Overig
Netsmoorspoel, AC 1 fase 13 A, 2,25 mH, 260 V 50/60 Hz