EATON - Toebehoren frequentieregelaar DEX DEX-LN3-060 - 269507
EATON
KopiërenKopiëren
EATON - Toebehoren frequentieregelaar DEX DEX-LN3-060
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Aantal polen, primaire zijde - 3
  • Max. nom. bedrijfsspanning Ue - 550 V
  • Nominale (meet)stroom bij AC - 60...60 A
  • Meetwaarde inductiviteit - 0.31 mH
  • Beschermingsgraad (IP) - IP00
Ref Cebeo
DEXLN3060
Ref leverancier
269507
Ref commercieel
DEX-LN3-060
Aantal polen, primaire zijde:
3
Max. nom. bedrijfsspanning Ue:
550 V
Nominale (meet)stroom bij AC:
60...60 A
Meetwaarde inductiviteit:
0.31 mH
Beschermingsgraad (IP):
IP00
60 A
Klok(meet)frequentie:
0 kHz
Relatieve kortsluitspanning Uk:
2.5 %
Resonantiefrequentie:
0 Hz
Beschermingsgraad (NEMA):
Overig
Netsmoorspoel, AC 3 fasen, 60 A, 0,31 mH, 550 V 50/60 Hz