EATON - Toebehoren frequentieregelaar DEX DEX-LN3-250 - 269513
EATON
KopiërenKopiëren
EATON - Toebehoren frequentieregelaar DEX DEX-LN3-250
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Aantal polen, primaire zijde - 3
  • Max. nom. bedrijfsspanning Ue - 550 V
  • Nominale (meet)stroom bij AC - 250...250 A
  • Meetwaarde inductiviteit - 0.07 mH
  • Beschermingsgraad (IP) - IP00
Ref Cebeo
DEXLN3250
Ref leverancier
269513
Ref commercieel
DEX-LN3-250
Aantal polen, primaire zijde:
3
Max. nom. bedrijfsspanning Ue:
550 V
Nominale (meet)stroom bij AC:
250...250 A
Meetwaarde inductiviteit:
0.07 mH
Beschermingsgraad (IP):
IP00
250 A
Klok(meet)frequentie:
0 kHz
Relatieve kortsluitspanning Uk:
0 %
Resonantiefrequentie:
0 Hz
Beschermingsgraad (NEMA):
Overig
Netsmoorspoel, AC 3 fasen, 250 A, 0,07 mH, 550 V 50/60 Hz