EATON - Vermogensschakelaar NZM NZMC1-A125 - 271397
EATON
KopiërenKopiëren
EATON - Vermogensschakelaar NZM NZMC1-A125
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Nom. continustroom Iu - 125 A
  • Nominaal afschakelvermogen Icu bij 400V, 50Hz - 36 kA
  • Aantal polen - 3
  • Instelbereik overbelastingsbeveiliging - 100...125 A
  • Apparaatbouwvorm - Inbouwapparaat vaste inbouw techniek
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
135 Kg CO₂-eq
Leveranciersverklaring
EAN
Ref Cebeo
NZMC1A125
Ref leverancier
271397
Ref commercieel
NZMC1-A125
Nom. continustroom Iu:
125 A
Nominaal afschakelvermogen Icu bij 400V, 50Hz:
36 kA
Aantal polen:
3
Instelbereik overbelastingsbeveiliging:
100...125 A
Apparaatbouwvorm:
Inbouwapparaat vaste inbouw techniek
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit:
Frameklem
Nom. (meet)spanning:
690...690 V
Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering:
0...0 A
Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging:
750...1250 A
Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging:
nee
Geschikt voor DIN-railmontage:
nee
DIN-rail montage optioneel:
ja
Aantal hulpcontacten als verbreekcontact:
Aantal hulpcontacten als maakcontact:
0
Aantal hulpcontacten als wisselcontact:
Met uitschakelmelder:
Met geïntegreerde onderspanningsspoel:
Positie aansluiting voor hoofdstroomcircuit:
Voorzijde
Uitvoering van het bedieningselement:
Tuimelaar
Compleet apparaat incl. beveiligingsunit:
ja
Motoraandrijving geïntegreerd:
Motoraandrijving optioneel:
Beschermingsgraad (IP):
IP20
Verliesvermogen:
26.7 W