EATON - Vermogensschakelaar NZM NZMH2-A80 - 259098
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
Nom. continustroom Iu - 80 A
Nominaal afschakelvermogen Icu bij 400V, 50Hz - 150 kA
Aantal polen - 3
Instelbereik overbelastingsbeveiliging - 63...80 A
Apparaatbouwvorm - Inbouwapparaat vaste inbouw techniek
Verpakkingsinfo
1 stuk(s)
Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
699 Kg CO₂-eq
EAN
Ref Cebeo
NZMH2A80
Ref leverancier
259098
Ref commercieel
NZMH2-A80
Nom. continustroom Iu:
80 A
Nominaal afschakelvermogen Icu bij 400V, 50Hz:
150 kA
Aantal polen:
3
Instelbereik overbelastingsbeveiliging:
63...80 A
Apparaatbouwvorm:
Inbouwapparaat vaste inbouw techniek
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit:
Schroefaansluiting
Nom. (meet)spanning:
690...690 V
Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering:
0...0 A
Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging:
480...800 A
Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging:
nee
Geschikt voor DIN-railmontage:
nee
DIN-rail montage optioneel:
ja
Aantal hulpcontacten als verbreekcontact:
Aantal hulpcontacten als maakcontact:
0
Aantal hulpcontacten als wisselcontact:
Met uitschakelmelder:
Met geïntegreerde onderspanningsspoel:
Positie aansluiting voor hoofdstroomcircuit:
Voorzijde
Uitvoering van het bedieningselement:
Tuimelaar
Compleet apparaat incl. beveiligingsunit:
ja
Motoraandrijving geïntegreerd:
Motoraandrijving optioneel:
Beschermingsgraad (IP):
IP20
Verliesvermogen:
20.5 W