LEDVANCE - LED MR112036 1.8W 840 GU4 P - 4099854246371
LEDVANCE
KopiërenKopiëren
LEDVANCE - LED MR112036 1.8W 840 GU4 P
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Lampvermogen - 1.8 W
  • Lichtstroom - 184 lm
  • Voet - GU4
  • Kleurtemperatuur - 4000 K
  • Nominale spanning - 12 V
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Product standaard op voorraad
CO₂-voetafdruk van het product
31 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
MR1120840G4
Ref leverancier
Ref commercieel
MR1120840G4
Lampvermogen:
1.8 W
Lichtstroom:
184 lm
Voet:
GU4
Kleurtemperatuur:
4000 K
Nominale spanning:
12 V
Specifieke lichtstroom:
102 lm/W
Lampvorm:
Reflector
Lengte:
38 mm
Stralingshoek:
36 °
Kleurweergave-index:
80-89 (klasse 1B)
Gemiddelde nominale levensduur:
15000 h
Spanningstype:
AC/DC
Materiaal van de gloeilamp:
Glas
Filament lamp:
nee
Uitvoering glas/deksel:
Helder
Lampaanduiding:
MR11
Kleur:
Overig
Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612:
184 lm
Arbeidsfactor:
0.5
Nominale stroom:
214 mA
Diameter:
35 mm