OBO BETTERMANN - ÜSM-20-230I1PE65 - 5092433
OBO BETTERMANN
KopiërenKopiëren
OBO BETTERMANN - ÜSM-20-230I1PE65
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Nominale spanning AC - 230 V
  • Montagewijze - Overig
  • Spanningsbeveiligingsniveau - 1.5 kV
  • Max. continuspanning AC - 255 V
  • Veiligheidsniveau L-N - 1.5 kV
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
Ref leverancier
Ref commercieel
ÜSM-20-230I1PE65
Nominale spanning AC:
230 V
Montagewijze:
Overig
Spanningsbeveiligingsniveau:
1.5 kV
Max. continuspanning AC:
255 V
Veiligheidsniveau L-N:
1.5 kV
Testklasse type 3:
ja
Beschermingsgraad (IP):
IP65
Signalering op apparaat:
Optisch
Overspanningsbeveil.module voor LED-lampen met 1 fase 230V