OBO BETTERMANN - VF230-AC-FS - 5097858
OBO BETTERMANN
KopiërenKopiëren
OBO BETTERMANN - VF230-AC-FS
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Nominale spanning AC - 230 V
  • Nominale spanning DC - 230 V
  • Nominale belastingstroom - 20 A
  • Montagewijze - DIN rail 35mm
  • Spanningsbeveiligingsniveau - 1 kV
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
Ref leverancier
Ref commercieel
VF230-AC-FS
Nominale spanning AC:
230 V
Nominale spanning DC:
230 V
Nominale belastingstroom:
20 A
Montagewijze:
DIN rail 35mm
Spanningsbeveiligingsniveau:
1 kV
Max. continuspanning AC:
255 V
Aantal polen:
3
Max. continuspanning DC:
350 V
Nom. ontladingsstootstroom (8/20) (L-N):
2.5 kA
Totale ontladingsstootstroom (8/20) (L+N-PE):
7 kA
Veiligheidsniveau L-N:
1000 kV
Veiligheidsniveau l-pe/n-pe:
1.4 kV
Met meldcontact:
ja
Testklasse type 3:
ja
Maxi. geleiderdoorsnede stijve draad (een-/meerdradig):
2.5 mm²
Maxi. geleiderdoorsnede soepele draad (fijne geleiders):
2.5 mm²
Beschermingsgraad (IP):
IP20
Signalering op apparaat:
Optisch
Met ontstoorfilter:
nee
Bliksembarrière met signalering 230V AC