OPPLE - LEDBatten-E L12-19/38W-830/840 - 531000019900
OPPLE
KopiërenKopiëren
OPPLE - LEDBatten-E L12-19/38W-830/840
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Max. systeemvermogen - 38 W
  • Kleurtemperatuur - 3000...4000 K
  • Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C - 70000 h
  • Beschermingsgraad (IP) - IP20
  • Lamptype - LED niet uitwisselbaar
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Product standaard op voorraad
CO₂-voetafdruk van het product
784 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
Ref leverancier
Ref commercieel
Max. systeemvermogen:
38 W
Kleurtemperatuur:
3000...4000 K
Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C:
70000 h
Beschermingsgraad (IP):
IP20
Lamptype:
LED niet uitwisselbaar
Kleur behuizing:
Wit
Lichtkleur:
Wit
Lengte:
1128 mm
Met lichtbron:
ja
Materiaal:
Kunststof
Breedte:
63 mm
Dimbaar:
nee
Nominale spanning:
220...240 V
Dimbaar DALI-2:
nee
Lamphouder:
Zonder
Dimbaar DALI:
Dimbaar 1-10 V:
Type controller:
LED besturingsapparatuur stroomgestuurd
Kleurweergave-index:
80-89 (klasse 1B)
Voorschakelapparaat inbegrepen:
ja
Spanningstype:
AC/DC
Dimbaar faseafsnijding:
Dimbaar DMX:
Dimbaar Touch and Dim:
Dimbaar faseaansnijding:
Verwisselbare voorschakelapparatuur:
Geschikt voor noodverlichting:
Met schakelaar:
Dimbaar 0-10 V:
Beschermingsklasse:
I
Dimbaar met push-button:
Met bewegingssensor:
Bevattend product volgens 2019/2020/EU:
Dimbaar DSI:
Lichtverdeler:
Diffuserlens/optiek/paneel
Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd):
Dimbaar LineSwitch:
Dimming fabrikantspecifiek:
Dimbaar netspanningsmodulatie:
Soort bedrading:
met doorvoerbedrading
Dimming programmeerbaar:
Constante lichtstroom regeling:
Dimbaar RF:
Slagvastheid:
IK06
Hoogte/diepte:
74 mm
Dimbaar Sine Wave Reduction:
Dimbaar Zigbee:
Nominale stroom:
87...167 mA
Noodstroomvoorzieningssysteem:
Zonder
Elektrische aansluiting met connectorsysteem:
Noodfunctiebewakingssysteem:
Lichtstroom regelbaar:
Standen
Compatible met Google Assistant:
Verlichtingsarmatuur Brandwerendheid "D":
Compatible met Amazon Alexa:
Compatible met Apple HomeKit:
Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11:
850 °C - 30 s
Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015:
C
Nominale lichtstroom volgens IEC 62722-2-1:
2850...5700 lm
Arbeidsfactor:
0.95
Kleurtemperatuur regelbaar:
Standen
Stralingshoek regelbaar:
Specifieke lichtstroom armatuur:
150 lm/W
Met IFTTT ondersteuning:
Bediening via Bluetooth:
Aansluitbare geleiderdoorsnede:
1...2.5 mm²
Compatibel met Casambi:
Product Carbon Footprint (CO2):
Sonepar-schatting
Comfortabele en eenvoudig te monteren battenfamilie. Geïntegreerde CCT schakelaar voor kleurkeuze (3000K-4000K). 3 vermogensinstellingen in elke versie (L12: 19W/28W/38W, L15: 24W/35W/48W). Centrale of zijdelingse stroomaansluiting.