OPPLE - LEDHighbay-Lin-P 240W-DALI-840-XAS-EM3 - 545001111000
OPPLE
KopiërenKopiëren
OPPLE - LEDHighbay-Lin-P 240W-DALI-840-XAS-EM3
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Beschermingsgraad (IP) - IP66
  • Max. systeemvermogen - 240 W
  • Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C - 120000 h
  • Kleurtemperatuur - 4000 K
  • Lamptype - LED niet uitwisselbaar
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
5.067 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
Ref leverancier
Ref commercieel
Beschermingsgraad (IP):
IP66
Max. systeemvermogen:
240 W
Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C:
120000 h
Kleurtemperatuur:
4000 K
Lamptype:
LED niet uitwisselbaar
Lichtkleur:
Wit
Geschikt voor plafondmontage:
ja
Geschikt voor wandmontage:
nee
Geschikt voor pendelophanging:
ja
Stralingshoek:
Extreem breedstralend >80°
Dimbaar DALI:
Dimbaar 1-10 V:
nee
Met lichtbron:
Met bewegingssensor:
Met aanwezigheidsmelder:
Nominale spanning:
220...240 V
Met lichtsensor:
Kleur behuizing:
Grijs
Dimbaar:
Dimbaar 0-10 V:
Lamphouder:
Zonder
Dimbaar DALI-2:
Geschikt voor bijkomende lamp:
Type controller:
LED besturingsapparatuur spanninggestuurd
Materiaal behuizing:
Aluminium
Voorschakelapparaat inbegrepen:
Spanningstype:
AC/DC
Dimming fabrikantspecifiek:
Dimbaar Zigbee:
Lichtverdeling:
Asymmetrisch
Nominale stroom:
1100 mA
Dimming programmeerbaar:
Verwisselbare voorschakelapparatuur:
Dimbaar RF:
Slagvastheid:
IK10
Dimbaar DMX:
Dimbaar DSI:
Dimbaar faseafsnijding:
Geschikt voor noodverlichting:
Dimbaar faseaansnijding:
Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1:
-25...45 °C
Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd):
Lichtverdeler:
Focuslens
Dimbaar LineSwitch:
Dimbaar netspanningsmodulatie:
Dimbaar Sine Wave Reduction:
Kleurweergave-index:
80-89 (klasse 1B)
Dimbaar Touch and Dim:
Dimbaar met push-button:
Bevattend product volgens 2019/2020/EU:
Breedte:
325 mm
Reflector:
Zonder
Lengte:
680 mm
Constante lichtstroom regeling:
Kleur consistentie (McAdam ellips):
SDCM6
Beschermingsklasse:
I
Verlichtingsarmatuur Brandwerendheid "D":
Noodstroomvoorzieningssysteem:
Decentraal (individuele batterij)
Noodfunctiebewakingssysteem:
Lichtopbrengst bij noodbedrijf:
1440 lm
Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11:
850 °C - 30 s
Stroomverbruik in noodmodus:
8 W
Arbeidsfactor:
0.95
Kleurtemperatuur regelbaar:
Armatuurrendement:
180 lm/W
Stralingshoek regelbaar:
Nominale lichtstroom volgens IEC 62722-2-1:
43200 lm
Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015:
B
Lichtstroom regelbaar:
Traploos
Hoogte/diepte:
60 mm
Totale harmonische vervorming (THD):
10 %
Soort bedrading:
Eind-afsluiting
Met beschermafdekking:
Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16:
Bediening via Bluetooth:
Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16:
Aansluitbare geleiderdoorsnede:
1.5 mm²