OPPLE - LEDWP-CLA-P2 L1200-18/36W-840-MD-EM3 - 531000017400
OPPLE
KopiërenKopiëren
OPPLE - LEDWP-CLA-P2 L1200-18/36W-840-MD-EM3
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Kleurtemperatuur - 4000 K
  • Max. systeemvermogen - 36 W
  • Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C - 100000 h
  • Lamptype - LED niet uitwisselbaar
  • Materiaal behuizing - Kunststof
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
827 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
Ref leverancier
Ref commercieel
Kleurtemperatuur:
4000 K
Max. systeemvermogen:
36 W
Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C:
100000 h
Lamptype:
LED niet uitwisselbaar
Materiaal behuizing:
Kunststof
Kleur behuizing:
Grijs
Beschermingsgraad frontzijde (IP):
IP65
Geschikt voor klemmontage:
ja
Met bevestigingsmateriaal:
ja
Met bewegingssensor:
Dimbaar DALI:
nee
Met lichtbron:
Geschikt voor inbouwmontage:
nee
Geschikt voor plafondmontage:
Slagvastheid:
IK08
Geschikt voor opbouwmontage:
Aansluitwijze:
Steekklem
Geschikt voor pendelophanging:
Dimbaar:
Dimbaar 1-10 V:
Spanningstype:
AC
Nominale spanning:
220...240 V
Voorschakelapparaat inbegrepen:
Dimbaar faseafsnijding:
Materiaal afdekking:
Kunststof mat/gesatineerd
Geschikt voor lichtlijnconfiguratie:
Dimbaar DALI-2:
Dimbaar 0-10 V:
Type controller:
LED besturingsapparatuur stroomgestuurd
Dimbaar faseaansnijding:
Geschikt voor noodverlichting:
Stralingshoek:
Extreem breedstralend >80°
Met lichtsensor:
Dimbaar RF:
Lengte:
1208 mm
Bevattend product volgens 2019/2020/EU:
Verwisselbare voorschakelapparatuur:
Dimming programmeerbaar:
Beschermingsklasse:
I
Dimbaar Zigbee:
Lichtuittrede:
Direct (rechtstreeks)
Breedte:
78 mm
Dimbaar met push-button:
Dimbaar DSI:
Nominale stroom:
150 mA
Dimbaar Touch and Dim:
Dimming fabrikantspecifiek:
Lichtverdeler:
Diffuserlens/optiek/paneel
Dimbaar DMX:
Beschermingsgraad achterzijde (IP):
Overig
Lichtverdeling:
Symmetrisch
Hoogte/diepte:
72 mm
Soort bedrading:
Geschikt voor doorgangsbedrading
Max. aantal armaturen per miniatuurstroomonderbreker C10 (MCB):
Lichtkleur:
Wit
Dimbaar netspanningsmodulatie:
Kleurweergave-index:
80-89 (klasse 1B)
Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd):
Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1:
-25...45 °C
Geschikt voor wandmontage:
Noodstroomvoorzieningssysteem:
Decentraal (individuele batterij)
Bediening via Bluetooth:
Lichtopbrengst bij noodbedrijf:
680 lm
Met luchtsleuven:
Kleur consistentie (McAdam ellips):
SDCM6
Stroomverbruik in noodmodus:
4.533333 W
Noodfunctiebewakingssysteem:
Zonder
Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16:
Met schakelaar:
Met aanwezigheidsmelder:
Lichtstroom regelbaar:
Standen
Bewegingssensor/aanwezigheidsdetectortechnologie:
Hoogfequent
Armatuurrendement:
150 lm/W
Arbeidsfactor:
0.9
Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16:
Nominale lichtstroom volgens IEC 62722-2-1:
2700...5400 lm
Compatible met Apple HomeKit:
Verlichtingsarmatuur Brandwerendheid "D":
Constante lichtstroom regeling:
Stralingshoek regelbaar:
Fotobiologische veiligheid conform EN 62471:
RG1
Compatible met Amazon Alexa:
Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015:
C
Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11:
650 °C - 30 s
Compatible met Google Assistant:
Geleiderdoorsnede:
2.5 mm²
Met IFTTT ondersteuning:
Kleurtemperatuur regelbaar:
Totale harmonische vervorming (THD):
15 %