OPPLE - LEDWP-CLA-P2 L600-18W-840-BLE2 - 531000014200
OPPLE
KopiërenKopiëren
OPPLE - LEDWP-CLA-P2 L600-18W-840-BLE2
  • Kleurtemperatuur - 4000 K
  • Max. systeemvermogen - 18 W
  • Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C - 100000 h
Max. systeemvermogen:
18 W
Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C:
Lengte:
608 mm
Breedte:
78 mm
Nominale stroom:
150 mA
Hoogte/diepte:
72 mm
-25...45 °C
Lichtstroom regelbaar:
Traploos
2700 lm
Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11:
650 °C - 30 s
Compatible met Google Assistant:
Geleiderdoorsnede:
2.5 mm²
Totale harmonische vervorming (THD):
15 %