PHOENIX CONTACT - Apparaatoverspanningbeveiliging SFP 1-10/120AC - 2920670
PHOENIX CONTACT
KopiërenKopiëren
PHOENIX CONTACT - Apparaatoverspanningbeveiliging SFP 1-10/120AC
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Nominale spanning AC - 120 V
  • Nominale belastingstroom - 10 A
  • Montagewijze - DIN rail 35mm
  • Spanningsbeveiligingsniveau - 0.45 kV
  • Max. continuspanning AC - 150 V
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
Ref leverancier
Ref commercieel
SFP 1-10/120AC
Nominale spanning AC:
120 V
Nominale belastingstroom:
10 A
Montagewijze:
DIN rail 35mm
Spanningsbeveiligingsniveau:
0.45 kV
Max. continuspanning AC:
150 V
Aantal polen:
2
Max. continuspanning DC:
200 V
Nom. ontladingsstootstroom (8/20) (L-N):
3 kA
Totale ontladingsstootstroom (8/20) (L+N-PE):
3 kA
Veiligheidsniveau L-N:
0.45 kV
Veiligheidsniveau l-pe/n-pe:
0.45 kV
Met meldcontact:
ja
Testklasse type 3:
ja
Maxi. geleiderdoorsnede stijve draad (een-/meerdradig):
6 mm²
Maxi. geleiderdoorsnede soepele draad (fijne geleiders):
4 mm²