PHOENIX CONTACT - BT-1S-230AC/O - 2800625
PHOENIX CONTACT
KopiërenKopiëren
PHOENIX CONTACT - BT-1S-230AC/O
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Nominale spanning AC - 230 V
  • Nominale belastingstroom - 16 A
  • Montagewijze - Schroefbaar
  • Spanningsbeveiligingsniveau - 1.3 kV
  • Max. continuspanning AC - 440 V
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
Ref leverancier
Ref commercieel
BT-1S-230AC/O
Nominale spanning AC:
230 V
Nominale belastingstroom:
16 A
Montagewijze:
Schroefbaar
Spanningsbeveiligingsniveau:
1.3 kV
Max. continuspanning AC:
440 V
Aantal polen:
2
Nom. ontladingsstootstroom (8/20) (L-N):
3 kA
Totale ontladingsstootstroom (8/20) (L+N-PE):
3 kA
Veiligheidsniveau L-N:
1.3 kV
Veiligheidsniveau l-pe/n-pe:
1.5 kV
Met meldcontact:
nee
Testklasse type 3:
ja
Maxi. geleiderdoorsnede stijve draad (een-/meerdradig):
2.5 mm²
Maxi. geleiderdoorsnede soepele draad (fijne geleiders):
2.5 mm²