RITTAL - SV Systeembevestiging VX25-1200 - 9677541
RITTAL
KopiërenKopiëren
RITTAL - SV Systeembevestiging VX25-1200
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Aantal polen - 3
  • Nominale stroom - 185 A
  • Breedte - 1200 mm
  • Hartafstand rail - 60 mm
  • Kortsluitstroom (Icw) - 23 kA
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
SV9677541
Ref leverancier
Ref commercieel
Aantal polen:
3
Nominale stroom:
185 A
Breedte:
1200 mm
Hartafstand rail:
60 mm