SIEMENS - STUURTRANSFORM 2500VA/115V - 4AM65428JD400FA0
SIEMENS
KopiërenKopiëren
SIEMENS - STUURTRANSFORM 2500VA/115V
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Uitgevoerd als veiligheidstransformator - nee
  • Secundaire spanning 1 - 230 V
  • Nominaal schijnbaar vermogen - 2500 VA
  • Beschermingsgraad (IP) - IP00
  • Uitgevoerd als scheidingstransformator - nee
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
4AM65428JD400FA
Ref leverancier
4AM65428JD400FA0
Ref commercieel
4AM6542-8JD40-0FA0
Uitgevoerd als veiligheidstransformator:
nee
Secundaire spanning 1:
230 V
Nominaal schijnbaar vermogen:
2500 VA
Beschermingsgraad (IP):
IP00
Uitgevoerd als scheidingstransformator:
nee
Primaire spanning 2:
-99999 V
Secundaire spanning 2:
115 V
Uitgevoerd als spaartransformator:
Primaire spanning 3:
-99999 V
Primaire spanning 10:
0 V
Primaire spanning 4:
Primaire spanning 9:
0 V
Primaire spanning 5:
0 V
Secundaire spanning 3:
Primaire spanning 6:
0 V
Kortsluitvast:
Primaire spanning 7:
0 V
Breedte:
194 mm
Modulaire uitvoering (DIN-rail):
Primaire spanning 8:
0 V
Secundaire spanning 8:
0 V
Hoogte:
180 mm
Diepte:
178 mm
Secundaire spanning 4:
0 V
Geschikt voor printmontage:
Secundaire spanning 5:
0 V
Ringkern:
Secundaire spanning 6:
0 V
Materiaal kern:
Overig
Secundaire spanning 7:
0 V
Secundaire spanning 9:
0 V
Secundaire spanning 10:
0 V
Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85:
B
Relatieve kortsluitspanning Uk:
1.44 %
Vermogen:
2500 W