SIEMENS - VFL41.125 - Vlinderklep, flens, PN 6/10/16, DN125, kvs 820, afsluitend - S55235-V154
SIEMENS
KopiërenKopiëren
SIEMENS - VFL41.125 - Vlinderklep, flens, PN 6/10/16, DN125, kvs 820, afsluitend
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Nominale diameter - 125
  • Doorlaat - 125 mm
  • Bouwlengte - 56 mm
  • Drukniveau artikel - PN 10
  • Maximaal drukverschil bij 20°C - 8 bar
Ref Cebeo
S55235V154
Ref leverancier
S55235-V154
Ref commercieel
VFL41.125
Nominale diameter:
125
Doorlaat:
125 mm
Bouwlengte:
56 mm
Drukniveau artikel:
PN 10
Maximaal drukverschil bij 20°C:
8 bar
Druktrap klasse flens:
PN 10
Mediumtemperatuur (continu bedrijf):
-20...120 °C
Bedieningshoogte:
350 mm
125 mm
Lengte aansluiting 1:
56 mm
Lengte aansluiting 2:
56 mm
Fire-safe:
Lengte bediening:
56 mm
Kvs-waarde:
820
Maximaal drukverschil als eindafsluiter:
8 bar