SIEMENS - VFL41.400 - Vlinderklep, flens, PN 16, DN400, kvs 14100, afsluitend - S55235-V164
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
Nominale diameter - 400
Doorlaat - 400 mm
Bouwlengte - 102 mm
Drukniveau artikel - PN 16
Maximaal drukverschil bij 20°C - 0.03 bar
Verpakkingsinfo
1 stuk(s)
Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
S55235V164
Ref leverancier
S55235-V164
Ref commercieel
VFL41.400
Nominale diameter:
400
Doorlaat:
400 mm
Bouwlengte:
102 mm
Drukniveau artikel:
PN 16
Maximaal drukverschil bij 20°C:
0.03 bar
Materiaal behuizing:
nodulair gietijzer EN-GJS-400-18-LT
Aansluitingen:
Flange (Lug)
Druktrap klasse flens:
PN 16
Kwaliteitsklasse materiaal Vlinderklepblad:
Stainless steel 304 (1.4301)
Bediening:
electromotive
Materiaal klepblad:
Overig
Afdichting:
Overig
Klepblad bekleed:
nee
Kwaliteitsklasse:
Kwaliteitsklasse materiaal spindel:
Stainless steel 304 (1.4301)
Mediumtemperatuur (continu bedrijf):
-20...120 °C
Oppervlaktebescherming:
Untreated
Klepontwerp:
Centric
Bedieningshoogte:
657 mm
Standaard:
EN ISO 5211
Hoek van de afsluiter:
90° °
Materiaal spindel:
Uitwendige buisdiameter alle aansluitingen:
400 mm
Lengte aansluiting 1:
102 mm
Hoek van de spindel:
90° °
FM keur:
nee
Materiaal spindelafdichting primair:
Lengte aansluiting 2:
102 mm
Fire-safe:
Lengte bediening:
102 mm
Kvs-waarde:
14100
Voering huis:
None
Maximaal drukverschil als eindafsluiter:
3 bar