SIEMENS - VFL41.450 - Vlinderklep, flens, PN 16, DN450, kvs 18500, afsluitend - S55235-V165
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
Nominale diameter - 450
Doorlaat - 450 mm
Bouwlengte - 114 mm
Drukniveau artikel - PN 16
Maximaal drukverschil bij 20°C - 0.03 bar
Ref Cebeo
S55235V165
Ref leverancier
S55235-V165
Ref commercieel
VFL41.450
Nominale diameter:
450
Doorlaat:
450 mm
Bouwlengte:
114 mm
Drukniveau artikel:
PN 16
Maximaal drukverschil bij 20°C:
0.03 bar
Druktrap klasse flens:
PN 16
Mediumtemperatuur (continu bedrijf):
-20...120 °C
Bedieningshoogte:
704 mm
450 mm
Lengte aansluiting 1:
114 mm
Lengte aansluiting 2:
114 mm
Fire-safe:
Lengte bediening:
114 mm
Kvs-waarde:
18500
Maximaal drukverschil als eindafsluiter:
0.03 bar