SIEMENS - VFW41.100 - Vlinderklep, flens, PN 6/10/16, DN100, kvs 520, afsluitend - S55235-V142
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
Nominale diameter - 100
Doorlaat - 100 mm
Bouwlengte - 52 mm
Drukniveau artikel - PN 6
Maximaal drukverschil bij 20°C - 12 bar
Verpakkingsinfo
1 stuk(s)
Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
S55235V142
Ref leverancier
S55235-V142
Ref commercieel
VFW41.100
Nominale diameter:
100
Doorlaat:
100 mm
Bouwlengte:
52 mm
Drukniveau artikel:
PN 6
Maximaal drukverschil bij 20°C:
12 bar
Materiaal behuizing:
nodulair gietijzer EN-GJS-400-18-LT
Aansluitingen:
Overig
Druktrap klasse flens:
PN 6
Kwaliteitsklasse materiaal Vlinderklepblad:
Stainless steel 304 (1.4301)
Bediening:
electromotive
Materiaal klepblad:
Overig
Afdichting:
Klepblad bekleed:
nee
Kwaliteitsklasse:
Kwaliteitsklasse materiaal spindel:
Stainless steel 304 (1.4301)
Mediumtemperatuur (continu bedrijf):
-20...120 °C
Oppervlaktebescherming:
Untreated
Klepontwerp:
Centric
Bedieningshoogte:
337 mm
Standaard:
EN ISO 5211
Hoek van de afsluiter:
90° °
Materiaal spindel:
Uitwendige buisdiameter alle aansluitingen:
100 mm
Lengte aansluiting 1:
52 mm
Hoek van de spindel:
90° °
FM keur:
nee
Materiaal spindelafdichting primair:
Lengte aansluiting 2:
52 mm
Fire-safe:
Lengte bediening:
52 mm
Kvs-waarde:
520
Voering huis:
None
Maximaal drukverschil als eindafsluiter:
12 bar