SIEMENS - VFW41.200 - Vlinderklep, flens, PN 6/10/16, DN200, kvs 4000, afsluitend - S55235-V145
SIEMENS
KopiërenKopiëren
SIEMENS - VFW41.200 - Vlinderklep, flens, PN 6/10/16, DN200, kvs 4000, afsluitend
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Nominale diameter - 200
  • Doorlaat - 200 mm
  • Bouwlengte - 60 mm
  • Drukniveau artikel - PN 6
  • Maximaal drukverschil bij 20°C - 0.03 bar
Ref Cebeo
S55235V145
Ref leverancier
S55235-V145
Ref commercieel
VFW41.200
Nominale diameter:
200
Doorlaat:
200 mm
Bouwlengte:
60 mm
Drukniveau artikel:
PN 6
Maximaal drukverschil bij 20°C:
0.03 bar
Stainless steel 304 (1.4301)
Kwaliteitsklasse materiaal spindel:
Stainless steel 304 (1.4301)
Mediumtemperatuur (continu bedrijf):
-20...120 °C
Bedieningshoogte:
471 mm
Standaard:
EN ISO 5211
200 mm
Lengte aansluiting 1:
60 mm
Lengte aansluiting 2:
60 mm
Fire-safe:
Lengte bediening:
60 mm
Kvs-waarde:
4000
Maximaal drukverschil als eindafsluiter:
10 bar