SIEMENS - VFW41.200U - Smoorklep, flens, PN 10/16, DN200, kvs 4000 - S55235-V175
SIEMENS
KopiërenKopiëren
SIEMENS - VFW41.200U - Smoorklep, flens, PN 10/16, DN200, kvs 4000
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Nominale diameter - 200
  • Doorlaat - 200 mm
  • Bouwlengte - 63 mm
  • Drukniveau artikel - PN 6
  • Maximaal drukverschil bij 20°C - 1.25 bar
Ref Cebeo
S55235V175
Ref leverancier
S55235-V175
Ref commercieel
VFW41.200U
Nominale diameter:
200
Doorlaat:
200 mm
Bouwlengte:
63 mm
Drukniveau artikel:
PN 6
Maximaal drukverschil bij 20°C:
1.25 bar
Materiaal klepblad:
Stainless steel
Mediumtemperatuur (continu bedrijf):
-20...120 °C
Bedieningshoogte:
401 mm
Standaard:
DIN EN 558
Materiaal spindel:
Stainless steel
Uitwendige buisdiameter alle aansluitingen:
200 mm
Lengte aansluiting 1:
63 mm
Lengte aansluiting 2:
63 mm
Fire-safe:
Lengte bediening:
63 mm
Kvs-waarde:
4000
Maximaal drukverschil als eindafsluiter:
1.25 bar