SIEMENS - VFW41.300 - Vlinderklep, flens, PN 6/10/16, DN300, kvs 7200, afsluitend - S55235-V147
SIEMENS
KopiërenKopiëren
SIEMENS - VFW41.300 - Vlinderklep, flens, PN 6/10/16, DN300, kvs 7200, afsluitend
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Nominale diameter - 300
  • Doorlaat - 300 mm
  • Bouwlengte - 78 mm
  • Drukniveau artikel - PN 6
  • Maximaal drukverschil bij 20°C - 0.02 bar
Ref Cebeo
S55235V147
Ref leverancier
S55235-V147
Ref commercieel
VFW41.300
Nominale diameter:
300
Doorlaat:
300 mm
Bouwlengte:
78 mm
Drukniveau artikel:
PN 6
Maximaal drukverschil bij 20°C:
0.02 bar
Stainless steel 304 (1.4301)
Kwaliteitsklasse materiaal spindel:
Stainless steel 304 (1.4301)
Mediumtemperatuur (continu bedrijf):
-20...120 °C
Oppervlaktebescherming:
Untreated
Diameter handwiel:
250 mm
Bedieningshoogte:
565 mm
Standaard:
EN ISO 5211
300 mm
Lengte aansluiting 1:
78 mm
Lengte aansluiting 2:
78 mm
Fire-safe:
Lengte bediening:
78 mm
Kvs-waarde:
7200
Maximaal drukverschil als eindafsluiter:
10 bar