SIEMENS - VFW41.350 - Vlinderklep, flens, PN 6/10/16, DN350, kvs 10250, afsluitend - S55235-V148
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
Nominale diameter - 350
Doorlaat - 350 mm
Bouwlengte - 78 mm
Drukniveau artikel - PN 6
Maximaal drukverschil bij 20°C - 0.02 bar
Ref Cebeo
S55235V148
Ref leverancier
S55235-V148
Ref commercieel
VFW41.350
Nominale diameter:
350
Doorlaat:
350 mm
Bouwlengte:
78 mm
Drukniveau artikel:
PN 6
Maximaal drukverschil bij 20°C:
0.02 bar
Mediumtemperatuur (continu bedrijf):
-20...120 °C
Oppervlaktebescherming:
Untreated
Diameter handwiel:
250 mm
Bedieningshoogte:
625 mm
350 mm
Lengte aansluiting 1:
78 mm
Lengte aansluiting 2:
78 mm
Fire-safe:
Lengte bediening:
78 mm
Kvs-waarde:
10250
Maximaal drukverschil als eindafsluiter:
6 bar