SIEMENS - VFW41.400 - Vlinderklep, flens, PN 6/10/16, DN400, kvs 14100, afsluitend - S55235-V160
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
Nominale diameter - 400
Doorlaat - 400 mm
Bouwlengte - 102 mm
Drukniveau artikel - PN 6
Maximaal drukverschil bij 20°C - 0.02 bar
Ref Cebeo
S55235V160
Ref leverancier
S55235-V160
Ref commercieel
VFW41.400
Nominale diameter:
400
Doorlaat:
400 mm
Bouwlengte:
102 mm
Drukniveau artikel:
PN 6
Maximaal drukverschil bij 20°C:
0.02 bar
Mediumtemperatuur (continu bedrijf):
-20...120 °C
Oppervlaktebescherming:
Untreated
Diameter handwiel:
250 mm
Bedieningshoogte:
656 mm
400 mm
Lengte aansluiting 1:
102 mm
Lengte aansluiting 2:
102 mm
Fire-safe:
Lengte bediening:
102 mm
Kvs-waarde:
14100
Maximaal drukverschil als eindafsluiter:
3 bar